Targi Astana 2019

W dniach 29-31 maja 2019 r. prezentowaliśmy nasze produkty na stoisku regionalnym Województwa Wielkopolskiego na targach InterFood Astana w stolicy Kazachstanu – Nur-Sultan.

Nasza oferta spotkała się z dużym zainteresowaniem potencjalnych partnerów biznesowych z Kazachstanu, Uzbekistanu i Rosji.
Zostaliśmy wyróżnieni dyplomem za profesjonalną prezentację produktów naszej firmy. Najbliższe tygodnie pokażą realne szanse na współpracę na w/w rynkach.

Stoisko regionalne Województwa Wielkopolskiego odwiedzili Pan Selim Chazbijewicz, Ambasador Rzeczypospolitej Polskiej w Kazachstanie, uczestnicy misji gospodarczej Województwa Wielkopolskiego pod przewodnictwem Pana Krzysztofa Grabowskiego, Wicemarszałka Województwa Wielkopolskiego oraz przedstawiciele Zagranicznego Biura Handlowego Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu w Nur-Sultan.

Udział w targach realizowany był w ramach projektu pozakonkursowego „Gospodarna Wielkopolska” współfinansowanego ze środków Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020, Działanie 1.4: Internacjonalizacja gospodarki regionalnej, Poddziałanie 1.4.2: Promocja gospodarcza regionu.

Firmy z Wielkopolski na targach InterFood Astana w Kazachstanie